דף הבית -- > אודות שירות פליימי בוק

PlayMeBook הוא קונספט חדשני שבו הילד או הילדה יכולים לבקר בסיפור בתפקיד של אחד הגיבורים. הילדים יכולים למצוא בספר לא רק את שמם אלא גם את תמונתם, אשר משתלבת באופן טבעי בתוך כל אחד ואחד מהאיורים. הילדים מקבלים גם את האפשרות לבחור כיצד ייראו פניהם בספר האישי מבין מגוון אפשרויות הנעות בין תמונה מציאותית ואיורים המבוססים על פניהם.

PlayMeBook מעצים את חוויית הקריאה ומאפשר לילדים להיות חלק מההרפתקאה.

PlayMeBook יכול להיות מתנה נפלאה ומקורית לילדכם, לחברים או לבני משפחה.

הסיפורים מיועדים לילדים ולילדות בגילאים שונים ואם לא מצוין אחרת ניתן לקבל את הסיפור גם בגרסת בן וגם בגרסת בת.


שאלות נפוצות (לחץ על השאלה לפתיחת התשובה)

לאחר שבחרתם סיפור, לחצו על הכפתור "שלבו תמונה אישית", העלו תמונה של הילד ולאחר שתבצעו התאמה של התמונה היא תשמר במערכת תחת שם המשתמש שלכם. לאחר שנרשמתם והעלתם תמונה, תוכלו לקבל את כל אחד מהספרים שבאתר בגרסה אישית.
העלאת והתאמת תמונה הוא שלב פשוט שיש צורך לבצע באופן חד פעמי. הוא כולל העלאת תמונה של ילדכם, סימון הפנים על פי ההוראות, ובחירה בין שילוב תמונת הילד בסיפור כצילום או כאיור.
לא. לאחר שהעלתם והתאמתם תמונה פעם אחת, כל ספר שתקנו מעתה יופיע עם התמונה (במידה ונכנסתם לאתר תחת שם המשתמש).
ניתן לשנות את התמונה באמצעות לחיצה על הכפתור "בחירת תמונה אחרת" המופיע מתחת לכריכה של כל אחד מהספרים האישיים.
כן, בכל שלב בתהליך העלאת והתאמת תמונה ניתן לחזור אחורה, להעלות תמונה אחרת, לבחור את הפנים באופן נקי יותר, או לבחור לשנות את האופן שבו תופיע התמונה כאיור או צילום.
כן. כל ספר ניתן לקבל גם בגרסה של בנים וגם בגרסה של בנות, אלא אם כן צוין במפורש שהספר מיועד רק לבנים או רק לבנות (לדוגמא: סינדרלה).
כן. בכל שלב אפשר ללחוץ על הכפתור "בחירת תמונה אחרת" ולהעלות תמונה אחרת של הילד.
זו בחירה שלך ושל הילד שלך. בשלב העלאת והתאמת התמונה תוכלו לבחור בין צילום ובין שורה של איורים שונים.
במידה ותבחרו להכניס את תמונת הילד תחת שמו של הגיבור המקורי (לדוגמא: פיטר-פן), תוכלו לעשות זאת על ידי הכנסת השם של הגיבור (לדוגמא פיטר-פן) בשדה השם הפרטי.
ניתן לראות את תמונת הילד בתוך הספר גם בדף הדוגמא וגם על גבי כריכות הספרים בכל אחד מדפי הספר, תחת טאב הספרים האישיים. במידה ומופיעה על הכריכה התמונה המקורית של הגיבור ולא תמונת ילדכם, אתם לא מחוברים עם שם המשתמש שלכם או שלא שילבתם עדיין תמונה.
אין לנו אפשרות לשמור את תמונת הילד שלך ללא רישום. כדי לראות את תמונת ילדכם על הכריכות ולייצור ספרים אישיים, יש צורך לבצע רישום קצר.
הסיור בספרים מיועד כדי לאפשר לכם לראות את הספר כולו בגרסה המקורית. במידה ונרשמתם והעלתם את תמונת ילדכם, תוכלו לראות אותה מופיעה על הכריכה, אבל רק לאחר הקנייה תוכלו לראות ספר אישי שלם עם תמונת הילד.
ניתן לקבל את הספר כקובץ PDF או כקובץ E-PUB, ובעתיד גם כספר מודפס
ניתן לקרוא את הספר בכל סוגי המכשירים: אייפד, אייפוד, אייפון, קינדל, אנדרואיד, וכמובן על מחשב